Sayfa Çözünürlüğünüz 950px'in Altına Düşmüştür.
Lütfen Daha Geniş Bir Çözünürlük İle Önizlemeye Devam Ediniz.
logo
t1
t3
t4
KURUMSAL
Tarihçemiz

  Doğruluk Kollektif Şirketi 1969 yılında kurulmuştur. Şirket ilk olarak Eminönü Kantarcılar Yeni Kozluca Han'daki merkezinde faaliyetine başlamış, daha sonra 1986 yılında Rami'de kurulan geçici Gıda Toptancıları Sitesi'ndeki yerine taşınmıştır. 2001 yılında yapmış olduğu yatırımla, İstanbul Mega Center'daki paketleme tesisini kurarak, doğal Doğruluk Ezine Peyniri lezzetini tüketiciler ile buluşturmuştur.

  Doğruluk Kollektif Şirketi olarak doğal peynirciliğin yaşaması için bütün varlığımız ile hizmetinizde olup, Çanakkale Ezine Bölgesi'nin doğal koyun ve keçi peynirlerinin imalatını sadece taze süt, tuz ve şirden mayası kullanarak, başka hiçbir katkı maddesi eklemeden gerçekleştirmekte ve paketlemesini yaparak bu lezzeti sofralarınıza taşımaktayız.

  Bizler, doğal çiftçilik ve peynirciliği en iyi şekilde devam ettirmekle birlikte, tüccarlığın da hak ve hukukunu yüzde yüz yapmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız

  Doğruluk Süt Ürünleri olarak ISO 9001:2015 ve ISO 22000:2005 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standartları kapsamında üretim yapan, konusunda uzman ve tecrübeli gıda mühendisleri gözetiminde faaliyet gösteren, tüketici odaklı olarak çalışmalarını yönlendirip sunduğu kalite ve gıda güvenliğinden taviz vermeyen, üretimden sofraya kadar devam eden kalite anlayışı ile tüketicisine sonsuz güven vermeyi garanti eder.

  Ürün kalitesinin belirlenmesindeki en önemli faktörün hammadde olduğu bilinci ile en kaliteli sütü tedarik ederek, sütün doğallığını bozmadan hijyenik koşullarda özenle işleyerek doğal ve sağlıklı ürünler üretmek, uygun ambalaj ile soğuk zinciri kırmadan sofralara ulaştırmak önceliğimizdir.

  Bu anlayış ile teknolojik gelişmeleri ve mevzuat değişikliklerini takip ederek katılımcı ve çoğulcu yönetim anlayışının oluşmasını sağlamak ve bu amaçla tüm proseslerimizde çalışan katılımını teşvik etmek, çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini geliştirmek için iletişim ve eğitimi ön planda tutmak, üretimin her aşamasında hijyenik şartları sağlayarak tüketicimizin ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı ve en iyi şekilde karşılamak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemimizin şartlarının uygulanması ve bu uygulanmanın sürekli iyileştirme ile sürdürülebilirliğini sağlayarak tüketicimize “kaliteli ve güvenilir gıda” sunmaktır.

Vizyon ve Misyon

Vizyonumuz
  Tüketicilerimizin ihtiyaçları ve damak tadı doğrultusunda doğal, kaliteli ve lezzetli ürünler yapmak; geleneksel damak tadından ödün vermezken aynı zamanda günümüz gıda güvenliği ve hijyen kurallarını da göz ardı etmeyerek her zaman kaliteli bir üretim ile müşteri memnuniyeti ve insan için yaratılan değerleri en ön planda tutmak.

Misyonumuz
  Dünya standartlarındaki üretim sistemimiz ve ilkeli bakış açımızla müşteri memnuniyetimizi her geçen gün arttırmak amacımızdır.
Sertifika ve Ödüllerimiz

  Firmamız, Eylül 2003 tarihinde Retailing Institute tarafından Migros Beyaz Peynir adına Yılın Özel Markası Ödülü'ne;
Şubat 2008 tarihinde ise Tüketici Diyalog Derneği tarafından Sektörel Tüketici Ödülü'ne layık görülmüştür.
1
GIDA SİCİL SERTİFİKASI
1
ISO 9001:2008
1
ISO 22000:2005
1
TÜKETİCİ ÖDÜLÜ
1
GIDA ÜRETİM İZNİ BELGESİ
1
GIDA ÜRETİM İZNİ BELGESİ
1
GIDA ÜRETİM İZNİ BELGESİ
1
GIDA ÜRETİM İZNİ BELGESİ
1
GIDA ÜRETİM İZNİ BELGESİ
1
GIDA ÜRETİM İZNİ BELGESİ
1
GIDA ÜRETİM İZNİ BELGESİ
Fabrikamızdan Bölümü Yapım Aşamasındadır.